Oferta poradni “Na Rozdrożu”

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz grup zorganizowanych.

Indywidualne konsultacje seksuologiczne

Zajmujemy się poradnictwem psychologicznym i seksuologicznym w gabinecie stacjonarnym w Łodzi oraz online. Udzielamy konsultacji w zakresie rozwiązywania problemów w funkcjonowaniu emocjonalnym, trudności doświadczanych w relacjach i kryzysów życiowych. Oferujemy diagnozę i wsparcie w obszarze funkcjonowania seksualnego w tym m.in. problemów z libido, trudności z doświadczeniem przyjemności i osiąganiem satysfakcji seksualnej czy wynikających z różnorodnych preferencji seksualnych.

180 zł/50 min

Warsztaty i szkolenia dla firm

Polecamy szkolenia dla firm w zakresie komunikacji, zdrowia psychicznego, stawiania osiągalnych celów i strategii radzenia sobie ze stresem. Zapraszamy do kontaktu i uzgodnienia indywidualnej oferty.

Grupa wsparcia

Aktualnie przyjmujemy zapisy do formującej się grupy wsparcia dla osób zmagających się z kompulsywnymi zachowaniami seksualnymi. Nasi eksperci oferują dwa zdalne spotkania grupy wsparcia w tygodniu, materiały kursowe The Mindful Habit®, możliwość uzyskania informacji zwrotnych na temat własnej pracy z kursem na prywatnym forum internetowym, jak również dostęp do ekskluzywnych edukacyjnych materiałów audio i wideo.

200 zł/miesięcznie

Leczenie kompulsywnych zachowań seksualnych

Recovery Coaching z wykorzystaniem metod The Mindful Habit®. Program skierowany jest do osób zmagających się z niekontrolowanymi zachowaniami seksualnymi.

200 zł/50 min

Psychoedukacja i seksedukacja

Edukacja seksualna oraz psychoedukacja są ważnym elementem naszej pracy podczas indywidualnych konsultacji. Prowadzimy także działania edukatorskie w mediach społecznościowych (Instagram: @narozdrozu.eu) oraz w podcaście “Sekscesy” (Spotify, YouTube).

Umów się na wizytę poniżej: